Vážení občané,
od 16. 3. 2025 dochází ke změnám v provozu městské hromadné dopravy v Ostravě a od 17. 3. 2025 se mění také provoz regionálních autobusových linek. Důvodem těchto rozsáhlých změn je souběh mnoha stavebních prací.
Mnohá z opatření jsou připravena v souvislosti se stavebními pracemi v Ostravě. Jedná se zejména o opravy mostů na silnici I/11 (ul. Rudná). Uvedená stavební činnost by tak měla bez navržených opatření značný vliv na dodržování jízdního řádu regionálních autobusových linek.
Odkaz na změny v rámci regionální dopravy KODIS - https://www.kodis.cz/news/zmeny-474638
Plán a detaily konkrétních výluk MHD najdou cestující zde - https://www.dpo.cz/vyluky2025/