Město Vratimov - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Aktuality - Vandalismus na sportovištích a dětských hřištích

Posprejované kabinky na veřejném WC ve sportovním areálu

Město se snaží o svá sportoviště starat tak, aby byla nejen bezpečná, ale také hezká a udržovaná...

Vážení občané,

město se snaží o svá sportoviště starat tak, aby byla nejen bezpečná, ale také hezká a udržovaná. Dle mého názoru město za poslední roky vybudovalo hodně krásných dětských hřišť a sportovišť. O to více nás pak mrzí, že musíme kvůli vandalismu vynakládat další finanční prostředky z rozpočtu města, které by mohly být využity smysluplněji. Pravděpodobně se jedná o mládež, která toto činí. Jediným, kdo může tomu zamezit, jsme my rodiče. Proto, prosím veďme děti od mala k úctě i k veřejnému prostoru. Klidně jim ukažte fotky a vysvětlete co je na fotkách špatně, jistě to sami poznáte, nejde jen o ničení, ale také to nevypadá hezky. Někdy se nám podaří i vypátrat pachatele, což se povedlo ve skateparku, kde byl skatepark postříkán, skončilo to u policie, ale to jistě nikdo nechceme.

Nicméně bych rodiče i děti chtěl pozvat na všechna naše sportoviště a dětská hřiště, jejichž přehled najdete na webových stránkách města.

Bc. Daniel Filip
vedoucí odboru správy sportovních a kulturních zařízení

Datum vložení: 29. 4. 2026 9:40
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2026 9:47
Autor: Správce Webu